Schapendoes.nl Bestuur, Commissies, Redactie en Winkel

Bestuur, Commissies, Redactie en Winkel

Bestuur

Voorzitter en FAC-zaken  Cindy Kerssemeijer
T: 06-14302022
E: voorzitter@schapendoes.nl
Secretaris en vice-voorzitter Marjolein Flobbe
T: 06-21711019
E: secretariaat@schapendoes.nl
Penningmeester Gerard Duits
T: 06-41323200
E: penningmeester@schapendoes.nl
JHD en Evenementen Paula Nuij
M: 06-52438802
E: jhd@schapendoes.nl
E: evenementen@schapendoes.nl
Algemeen Bestuurslid Jettie Alberts
M: 06-53214868
E: alg.bestuurslid@schapendoes.nl

Bestuursmedewerkers

Notulist Jeannette de Geus
E: notulist@schapendoes.nl
Afgevaardigde externe bijeenkomsten Frans Hogetoorn

Ledenadministratie

Ledenadministrateur Douwe Baars
E: ledenadministratie@schapendoes.nl

 

Commissie Regio

Paula Nuij
E: regio@schapendoes.nl

 

Commissie INTERNET

Webmaster Monique (technisch), Marjolein, Paula
E: webmaster@schapendoes.nl
Bestuursvertegenwoordiger Marjolein Flobbe

Redactie verenigingsblad

Redactieleden Roswitha Baars
Riet Spruijt-Kriek
E: redactie@schapendoes.nl
Bestuursvertegenwoordiger Paula Nuij

Fokaangelegenhedencommissie

Secretariaat FAC Miranda Nijland
T: 0546-817570
E: fac@schapendoes.nl 
Algemeen FAC-lid Els Rooijakkers
M: 06-22072448
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Mariska Meerveld
M: 06-13553355
E: fac@schapendoes.nl

Correspondentie voor de FAC richten aan Miranda Nijland:
fac@schapendoes.nl
Ook voor opgave dekking, geboorte, de pups & hun bazen.

 

Commissie Populatiebeleid

Commissieleden Carlian Brauckmann
Marjolein Flobbe
Miranda Nijland
E: populatiebeleid@schapendoes.nl

Commissie Gezondheidszaken

Annemarie Bos
T: 043-4092736
M: 06-25221441
E: cgg@schapendoes.nl

Herplaatsingen

Karin Bakker
T: 06-20096189
E: herplaatsingen@schapendoes.nl

Ras- en pupinfo

Riet Spruijt-Kriek
T: 06 45443841
E: rasinfo@schapendoes.nl

Redactie Social Media

Redactieleden Roswitha Baars
Joke Hardenbol
E: nieuwsbrief@schapendoes.nl

 

Webshop